STROJE REKLAMOWE

odzież reklamowa, przebrania reklamowe, kostiumy reklamowe

MASKOTKI REKLAMOWE

maskotki z pluszu, pluszaki reklamowe, misie reklamowe

GADŻETY REKLAMOWE

upominki reklamowe, gadżety promocyjne, gadżety reklamowe

KIBICE

gadżety dla kibiców, gadżety piłkarskie, akcesoria kibica

Jesteś na: Strona główna / Oferta / Sitodruk, haft komputerowy, naszywki

Sitodruk, haft komputerowy, naszywki

Na Państwa życzenie wykonujemy nadruki na różnych rodzajach materiałów.

Koszulki reklamowe to obecnie jedna z najbardziej popularnych i skutecznych form promocji. Aplikacje przyciągają uwagę wszędzie tam, gdzie pojawi się osoba mająca na sobie strój z logiem czy symbolem danej organizacji. To również świetny sposób na wyrażenie przynależności do danej grupy czy drużyny.

Metody, które wykorzystujemy przy tworzeniu wzorów to:

  • SITODRUK - wykorzystywany do tworzenia zarówno jedno- jak i wielobarwnych nadruków. Metoda ta polega na zastosowaniu światłoczułej, nie przepuszczającej warstwy, którą pokrywa się materiał tworząc negatyw nadruku. Następnie, za pomocą specjalnej sitodrukowej siatki, nakładana jest farba. Można go wykonywać na powierzchniach płaskich (np. koszulki, plakaty, etykiety) i wypukłych (np. płyty, opakowania, butelki). Zaletą tego sposobu jest szybki okres wykonania nawet dużego zamówienia i trwałość aplikacji.
  • HAFT MASZYNOWY - projekt aplikacji wprowadzany jest do komputera, który steruje maszyną haftującą. Urządzenie to wykorzystuje komputerowo stworzoną matrycę, nanosząc wzór na materiał. Do tego celu wykorzystuje się cienkie nici, dużo cieńsze niż te, które stosuje się w przypadku haftu tradycyjnego. Wykonanie zamówienia trwa dłużej niż w przypadku sitodruku, ale metoda ta jest jeszcze trwalsza.
  • NASZYWKI - wykonywane są na podstawie projektu, który może być zdjęciem. Dostosowywane są do indywidualnych pomysłów kilenta, który decyduje o ich rozmiarze, kolorze czy zastosowanej czcionce.
  • Folie termotransferowe typu FLOCK i FLEX są idealnym materiałem do wykonywania nadruków o wysokiej trwałości na tkaninach. Nadruki wycinane na ploterach tnących, utrwalane na podłożu przy pomocy prasy termicznej.