STROJE REKLAMOWE

odzież reklamowa, przebrania reklamowe, kostiumy reklamowe

MASKOTKI REKLAMOWE

maskotki z pluszu, pluszaki reklamowe, misie reklamowe

GADŻETY REKLAMOWE

upominki reklamowe, gadżety promocyjne, gadżety reklamowe

KIBICE

gadżety dla kibiców, gadżety piłkarskie, akcesoria kibica

Jesteś na: Strona główna / Oferta / Gadżety reklamowe z logo

Gadżety reklamowe z logo

Kolejnym etapem w kreowaniu Państwa pozytywnego wizerunku oraz promocji marki jest wprowadzania do codziennego użytku, przedmiotów, które są przede wszystkim funkcyjne, a z drugiej strony jednoznacznie kojarzą się z marką Państwa firmy.

Wyobraźcie sobie dziecko z plecaczkiem, albo Kalendarz adwentowy w formie maskotki współczesnej lub klasycznej, na których widnieje Państwa logo. Nie ma lepszego sposobu na utrwalenie znaku firmowego jak wkomponowanie go w codzienne otoczenie.

Naszą autorską technikę i projekty wykorzystujemy przy tworzeniu i produkcji najróżniejszych gadżetów. Oryginalna pomysłowość naszych projektantów może zostać wykorzystana na Państwa potrzeby. Dajcie znać, a my zabierzemy się do pracy.

Gadżety ozdobne

Slaczego lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami? Ponieważ poprawiają nasze samopoczucie. Specjalnie dla Was zaprojektujemy i wykonamy unikalne ozdoby, dzięki którym wnętrze firmy nabierze ciepła, koloru, pozytywnej energii.

Maskotki o wielkości między 10 a 15 cm - charakteryzujące się wysoką jakością i precyzją wykonania, najczęściej zamawiane przez firmy w opakowaniach jednostkowych typu - tuby foliowe czy pudełka ozdobne z indywidualnym nadrukiem.

Gadżety użytkowe

Funkcjonalne zabawki. Jak inaczej przekonać dzieci by zaprzyjaźniły się z firmą rodziców? Małe pluszowe prezenty z Waszym logo, nie tylko poprawią atmosferę, ale dzięki nim zawiąże się magiczna więź pomiędzy pracodawcą, pracownikiem i jego dziećmi. Naszym zdaniem nie można wyobrazić sobie lepszych warunków pracy.

W skład tej kategorii wchodzą: torby reklamowe, bandamy, czapki, saszetki i inne przedmioty. Klientom przedstawiamy konkretną propozycję gadżetów i gratisów, znając produkt reklamowany, typ odbiorcy, do którego kierowana jest reklama oraz barierę cenową, której nie możemy przekroczy.

Serdecznie polecamy tę formę kreacji Waszego wizerunku.

Zaproszenie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi gotowymi wzorcami gadżetów, projektami oraz z udzielonymi nam referencjami.

Zobacz gadżety reklamowe z logo

Zobacz produkty