STROJE REKLAMOWE

odzież reklamowa, przebrania reklamowe, kostiumy reklamowe

MASKOTKI REKLAMOWE

maskotki z pluszu, pluszaki reklamowe, misie reklamowe

GADŻETY REKLAMOWE

upominki reklamowe, gadżety promocyjne, gadżety reklamowe

KIBICE

gadżety dla kibiców, gadżety piłkarskie, akcesoria kibica

Jesteś na: Strona główna / Oferta / Akcesoria dla Kibica

Akcesoria dla Kibica

Jak być wiernym kibicem?

Nie ma chyba lepszej formy identyfikowania się z ulubionym klubem sportowym, niż za pomocą różnorakich akcesoriów. Oferujemy Państwu szeroką gamę naszych gadżetów, dzięki którym będziecie zauważalni! Nie ma też lepszej promocji klubu, niż poprzez wyraziste i kolorowe symbole. Proponujemy Państwu m.in. duże, ale bardzo wygodne, wykonane z miękkiego pluszu kapelusze w barwach klubu czy nakrycia głowy w kształcie piłki.kibice

A co po meczu?

Inną formą identyfikacji jest posiadanie maskotki klubu, która w przyjazny sposób komunikuje nasze sportowe preferencje również poza godzinami rozgrywek. Wszyscy, którzy odwiedzą nas w domu czy miejscu pracy, będą mogli poznać nasze upodobania. Maskotka w nienachalny sposób wykreuje ciepły wizerunek klubu sportowego i z pewnością zapewni mu nowych kibiców.

W biało-czerwonych barwach

Rozgrzejmy polską drużynę do walki, niech czują naszą obecność. Wystarczy zaopatrzyć się w jeden z biało-czerwonych kapeluszy lub pluszową łapkę z napisem „I love Poland”, by nasze wsparcie zostało zauważone.

Zaproszenie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi gotowymi wzorcami gadżetów, projektami oraz z udzielonymi nam referencjami.

Zobacz galerię akcesoriów kibica

Zobacz produkty