STROJE REKLAMOWE

odzież reklamowa, przebrania reklamowe, kostiumy reklamowe

MASKOTKI REKLAMOWE

maskotki z pluszu, pluszaki reklamowe, misie reklamowe

GADŻETY REKLAMOWE

upominki reklamowe, gadżety promocyjne, gadżety reklamowe

KIBICE

gadżety dla kibiców, gadżety piłkarskie, akcesoria kibica

Jesteś na: Strona główna / Oferta / Maskotki reklamowe z logo

Maskotki reklamowe z logo

  • Czy Klienci lubią Państwa firmę?
  • A czy jest miła w dotyku?

Maskotka jest nie tylko miła, ale też uśmiechnięta, kolorowa i reklamuje Państwa poza godzinami pracy.

Ponieważ otaczające przedmioty wpływają na nasze samopoczucie, możemy modyfikować nastrój pozytywnymi bodźcami płynącymi z zewnątrz. Kolorowy misiek w pokoju Prezesa nie umniejszy prestiżu Dyrekcji, ale wpłynie pozytywnie na trudne rozmowy z kontrahentami.

Dzieci pracowników polubią pracę rodziców dzięki miłym zwierzątkom ze znanym im logo, a promocja klubów sportowych, firm, organizacji rządowych i poza rządowych będzie jeszcze bardziej efektywna.

A jaka maskotka dla Twojej firmy?

Najlepsza! Jeżeli mają Państwo pomysł wyglądu maskotki lub zarys projektu przyjdźcie do nas. Projektujemy z rysunków!

Jeżeli jednak Państwo nie mają jeszcze koncepcji firmowej maskotki lub nie używają w materiałach reklamowych wybranej postaci kojarzącej się z nazwą lub działalnością firmy, doradzimy i zaprojektujemy ją dla Państwa.

Dla nas nie ma trudnych projektów!

Ceny maskotek reklamowych

Koszt projektu maskotki jest jednorazowy, niezależny od skomplikowania. Jest to kwota za zaakceptowany projekt, na podstawie którego wykonamy całą partię maskotek. Cena maskotek jest wyceniana na podstawie projektu - po zaakceptowaniu którego wykonujemy kosztorys i przedstawiamy cenę za 1 sztukę. Przy zamówieniach powyżej 500 sztuk rezygnujemy z opłat za projekty.

Produkujemy dowolną ilość maskotek, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. Jednak zamówienia przez internet musi zawierać przynajmniej 100 sztuk.

Zaproszenie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi gotowymi wzorcami pluszaków, projektami oraz z udzielonymi nam referencjami.

Zobacz galerię maskotek reklamowych z logo

Zobacz produkty