STROJE REKLAMOWE

odzież reklamowa, przebrania reklamowe, kostiumy reklamowe

MASKOTKI REKLAMOWE

maskotki z pluszu, pluszaki reklamowe, misie reklamowe

GADŻETY REKLAMOWE

upominki reklamowe, gadżety promocyjne, gadżety reklamowe

KIBICE

gadżety dla kibiców, gadżety piłkarskie, akcesoria kibica

Jesteś na: Strona główna / Elabika / Elabika

Elabika

Tajemnicą naszego sukcesu jest bliski kontakt z Klientem oraz ciepła, rodzinna atmosfera.

Już dawno zrozumieliśmy, że w procesie tworzenia należy zapewnić projektantowi nieskrępowane i komfortowe warunki. Dlatego wszystkie projekty są niepowtarzalne, przepełnione atmosferą otoczenia, w którym przychodziły na świat.

Nasza firma projektuje już od 20 lat. Wypracowane przez ten czas metody pracy są niepowtarzalne, a ich efektywność można mierzyć miarą naszych osiągnięć. Zespół ludzi projektujących na Państwa potrzeby został stworzony nie tylko z najlepszych fachowców, ale z ludzi wrażliwych na piękno otaczającego świata, projektujących empatycznie i z pasją.

Nasza wielka podróż w świat zabawek dziecięcych rozpoczęła się na początku lat dziewięćdziesiątych. Od początku byliśmy świadomi jak wymagającą grupę odbiorców wybraliśmy. Dlatego nauczyliśmy się patrzeć ich oczyma. Dzieci wielokrotnie opiniowały nasze projekty, dostosowując spojrzenie dorosłych do ich własnego świata.

Krótka historia firmy Elabika

  • Od 1994 roku stopniowo wprowadzamy do oferty handlowej wytwarzane przez nas zabawki pluszowe.
  • W roku 1996 postanowiliśmy większą część naszej produkcji przestawić na maskotki wykonywane na zlecenie agencji reklamowych oraz firm zainteresowanych nowoczesną promocją swojego wizerunku.
  • Nasz dynamiczny rozwój, inwencja i profesjonalizm zostały docenione w 1998 roku przez firmę Tetley, która zleciła nam zaprojektowanie i wykonanie maskotki.
  • XX wiek Elabika świętowała na Światowych Targach w Hanowerze. Miasto Kraków reprezentował mierzący 220 cm, a wykonany przez nas, Krakowski Smok. Kolejny rok, kolejny sukces.
  • Elabika zaprojektowała i wykonała ponad 50 sztuk strojów reklamowych dla światowego lidera produkcji baterii, firmy "Duracel".
  • Światowym wydarzeniem medialnym roku 2004 są igrzyska olimpijskie w Atenach. Elabika dołożyła swoją cegiełkę do realizacji tego wielkiego projektu medialnego produkując gadżety sportowe dla jednej z największych firm GSM.

Oferta Elabiki

Lata działalności w świecie dziecięcych fantazji i zebrane przez ten czas doświadczenie pozwolają nam nieustannie powiększać nasza ofertę.

Przygotowywaniem naszych produktów zajmujemy się od podstaw, zaczynając od konsultacji z Klientem, poprzez zaprojektowanie wyglądu maskowki, do jej uszycia. Każdemu projektowi poświęcamy maksimum uwagi, starając się sprostać oczekiwaniom Klientów i ostatecznie wywołać na ich twarzach uśmiech.

Obecnie w ofercie Elabiki znajdują się:

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji i kontaktu w sprawie przygotowania niepowtarzalnego, pluszowego przyjaciela Państwa firmy :)