STROJE REKLAMOWE

odzież reklamowa, przebrania reklamowe, kostiumy reklamowe

MASKOTKI REKLAMOWE

maskotki z pluszu, pluszaki reklamowe, misie reklamowe

GADŻETY REKLAMOWE

upominki reklamowe, gadżety promocyjne, gadżety reklamowe

KIBICE

gadżety dla kibiców, gadżety piłkarskie, akcesoria kibica

Jesteś na: Strona główna / Elabika / Porady

Porady

Jak wykonać interesującą i nowoczesną stronę internetową o produkcji strojów, maskotek oraz gadżetów reklamowych?

Najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów tej klasy co IntraCOM, ale ten krok przy tworzeniu sieciowej wizytówki firmy nie jest najważniejszy.

Najistotniejszym wyborem jest postawienie na oryginalność i twórczą inteligencję, z nie bezmyślne kopiowanie wytyczonych przez nas trendów, powielanie zastosowanych przez nas rozwiązań lub kradzieży należącej do nas własności intelektualnej, jaką są bez wątpienia wszelkie opisy i treści.

Co przygotować do wykonania nadruku na stroju/maskotce?

Aby ozdobić dany produkt nadrukiem, należy w pierwzsej kolejności przygotować jego projekt. Mogą Państwo wykonać go sami lub skorzystać z naszej pomocy. Kiedy szkic będzie już gotowy i ustalona będzie jego wielkość i kształt, do realizacji niezbędne już będzie tylko dostarczenie kilku informacji, takich jak:

  • rodzaj techniki nanoszenia aplikacji, który chcemy zastosować
  • ilość produktów, na których ma być wykonany nadruk
  • wybór jedno- lub wielobarwnego nadruku

Ze względu na specyfikę stosowanych przez nas technik drukarskich oraz w trosce o pełne zadowolenie klientów, wymagamy dostarczenia wszelkich materiałów do druku (w tym tekstów) w formacie: *.cdr.

Dopuszczamy przesłanie projektów za pośrednictwem poczty e-mail, z tym, że do każdego wzoru zawierającego grafikę wektorową należy dołączyć drugi plik zawierający identyczny obraz o niskiej rozdzielczości w formacie *.jpg, w celu poglądowego ustalenia czy wiodący plik nie uległ uszkodzeniu w trakcie przesyłania.

Jak powinien wyglądać projekt nadruku lub maskotki?

Dowolnie! Wykonamy zamówienie nie tylko na bazie grafiki stworzonej komputerowo, ale też na kanwie rysunków. Jeśli nie wiedzą Państwo jednak jak przelać swoją koncepcję na papier, zrobimy to za Was!

Jeżeli jednak nie mają Państwo jeszcze firmowego gadżetu lub loga i nie używają w materiałach reklamowych wybranej postaci kojarzącej się z nazwą lub działalnością firmy, doradzimy i zaprojektujemy je dla Państwa!

Nie mam pomysłu na firmową maskotkę a uważam, że to śwetny sposób promocji - co zrobić?

Nie masz pomysłu na maskotkę, która byłaby symbolem Twojej firmy? Napisz do nas lub zadzwoń! Z przyjemnością zaprojektujemy coś specjalnie dla Ciebie lub zaoferujemy wybór pluszaka znajdującego się już w naszej ofercie.

Nie martw się o koszta - cena projektu jest jednorazowa i nie zależy od stopnia jego skomplikowania. Przy zamówieniach powyżej 500 sztuk rezygnujemy z opłat za projekty!

Czy mogę zamówić maskotkę przez internet?

Oczywiście! Tworzymy dowolną ilość maskotek, dostosowaną do wymagań i potrzeb klienta, jednak zamówienie przez inernet musi zawierać co najmniej 10 sztuk.